02O firmie

Firma GLESUM opiera się na wieloletnim doświadczeniu jej pracowników. Niektórzy z nas od lat projektują szklane konstrukcje, inni wykorzystują duże doświadczenie w ich montażu. Nasze drogi zetknęły się właśnie dlatego, że podczas kontaktów zawodowych, przy licznych realizacjach, dostrzegliśmy swoje zaangażowanie, pomysłowość i fachowość, i postanowiliśmy budować ze szkła wspólnie.

Nasza od lat niezmienna fascynacja szkłem bierze się z tego, jak efektownym wizualnie i zarazem wymagającym konstrukcyjnie jest materiałem. Otwiera widok, a jednocześnie ogranicza, dając komfort wydzielonych stref ciszy, bądź ciepła. Dzięki niemu małe pomieszczenia wydają się większe i stają się bardziej "świetliste", a duże zyskują na elegancji i funkcjonalności. Barwą i światłem można kształtować architekturę wnętrz zarówno klasycznych, jak awangardowych - szkło hartowane nadaje się wszędzie tam, gdzie chcemy mieć czysto, jasno i bezpiecznie.

Te pozornie delikatne i ażurowe konstrukcje charakteryzują się w istocie ogromną wytrzymałością.

Bezramowe systemy montażu szkła, na okuciach najlepszych światowych producentów, pozwalają tworzyć niebywale atrakcyjne wizualnie projekty. Podejmujemy się wszelkich niestandardowych rozwiązań i realizujemy śmiałe pomysły architektoniczne.

Powierzchnie ze szkła hartowanego mogą znaleźć swoje zastosowanie w domach prywatnych, sklepach, biurach, na basenach, w gabinetach lekarskich - dopasujemy się do wymagań inwestora, dobierając odpowiednie produkty na potrzeby konkretnego wnętrza. Dalej